9425 Silkscreen
Vadim Markin (f. 1960), Stockholmsmotiv, 95x92
Såld: 400 kr
Såldes den 27 augusti 2018 -
8607 Olja på silksc..
Vadim Markin (f. 1960), "Just one Look", 32x45
Såld: 600 kr
Såldes den 5 september 2016 -
6495 Olja på silksc..
Såld: 1.300 kr
Såldes den 1 februari 2016
8549 Olja på silksc..
Såld: 900 kr
Såldes den 14 december 2015 -
9263 Silkscreen
Vadim Markin (f. 1960), Just one look, motivet: 29x40
Såld: 1.200 kr
Såldes den 31 augusti 2015 -
8166 Silkscreen
Vadim Markin (f. 1960), Stockholm, 70x100
Såld: 700 kr
Såldes den 24 augusti 2015
5011 Silkscreentryck
bemålat, Vadim Markin (f. 1960), Katt, 29 x 39
Såld: 1.100 kr
Såldes den 13 april 2015 -
2582 Silkscreen
Vadim Markin, Katt, signerad, motivet: 28x39
Såld: 900 kr
Såldes den 16 februari 2015